Logo

Landrover Freelander registriran hitno i evtino...

Број на оглас: 3561520 | Објавен на: 06.06.2020, 15:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LandRover

Модел: Freelander

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 60000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e vo odlicna sostojba registriran servisiran 2002 godina 2.5 V6 motor automatik menjac so full oprema koza klima greaci na sedista komandi na volan abs esp airbag atestirani klima folii se pravi kabrio za poveke informacii zvonete hitno i evtino

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 mice

Потврден огласувач