Logo

MZ ETZ 250

Број на оглас: 3561571 | Објавен на: 12.07.2020, 19:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: MZ

Вид: Теренски/Offroad

Година: 1988

Модел: Etz 250

Километри: 10000

Цена: 400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mz etz 250 so defekt lameli nema dokumenti
Barajte na ovoj broj 078 379 107

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач