Logo

WV JETTA 1.9 TDI.2006 god.

Број на оглас: 3561655 | Објавен на: 30.05.2020, 10:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Jetta

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


WV JETTA 1.9 TDI.
77 kw,105 ks.
Registirana.
Servisirana.
Ful oprema.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач