Logo

Се продаваат ниви на АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Број на оглас: 3561979 | Објавен на: 12.08.2020, 22:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1500 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две ниви на автопатот Гевгелија-Смоквица, во близина на бензинска пумпа.
Нивите започнуваат на автопатот, а завршуваат на стариот пат, кој веќе е асфалтиран.
Бр.парцела 2088\1
Бр.парцела 2088\2
Контакт: 076 752 112

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Marija

Потврден огласувач