Logo

НИВА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Број на оглас: 3562095 | Објавен на: 12.08.2020, 22:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2684 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива на АТРАКТИВНА локација, спроти фабрика Випро-Прдејци, месност Главица
Бр. Парцела 655/4
Контакт: 076/ 752-112

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Marija

Потврден огласувач