Logo

Плац од 1800 м2 со 400 м2 објекти

Број на оглас: 3562361 | Објавен на: 12.08.2020, 20:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1800 m²

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се изнајмува / Можна е замена


Се издава плац од 1800 м2 со 400 м2 покриени објекти. Се наоѓа на регионалниот пат Битола - Кичево, во Демир Хисар (село Белче).

Плацот е тампониран и ограден со метална конструкција, а објектите се поврзани на електрична мрежа.

Веднаш може да се почне со работа, одговара за производство, лесна индустрија, преработка на земјоделски производи или трговија.

За сите информации јавете се на 070 207 267 Владо

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Зоран

Потврден огласувач