Logo

MZT Masina za nizenje tutun

Број на оглас: 3562393 | Објавен на: 25.05.2020, 07:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 14.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Masinata e vo ispravna sostojba

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Ilija

Потврден огласувач