Logo

Betonski Elementi

Број на оглас: 3562479 | Објавен на: 09.04.2020, 22:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Продажба на големо

Вид на оглас: Се продава


Se prodvat betonski elementi.
Za poveke info
070938070

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Sadulla

Потврден огласувач