Logo

AKCIJAAA CONVERS PATIKI 790 DEN

Број на оглас: 3562861 | Објавен на: 06.08.2020, 14:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 45

Боја: Црна

Цена: 690 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA CONVERS PATIKI BROEVI OD 30 DO 44 BROJ DOSTAVA PO KARGO NIZ CELA MAKEDONIJA ZA MALO GOLEMO VRSIME ZAMENA
ZA INFORMACIJA ODGOVARAME NA VIBER ILI MEIL

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 pavlina

Потврден огласувач