Logo

Se prodava opel zafira 2004 godina 2.0 dti registrirana

Број на оглас: 3562881 | Објавен на: 22.09.2020, 23:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.900 €

2.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


prodavam opel zafira 2.0 dti 74 kw so motor na lance registrirano do 11 mesec ima smeneto korpa lamela druk lager zamaec nema potreba vo vlozuvanje mala potrosuvacka vredi da se vidi cena 1900 tel 076 218 706 moze i zamena

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 oglasnik

Потврден огласувач