Logo

Se prodava Audi A4 2.0 103kw-140ks

Број на оглас: 3562909 | Објавен на: 06.06.2020, 12:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A4 2.0 103kw-140ks so 6 stepen menuvac so napraven golem i mal servis so dva para aluminski bandazi i 4 letni 4 zimski novi gumi registriran do januari 2021 godina proverka vo servis po vasa zelba uvezeno od Svajcarija so realni kilometri ZA KES EKSTRA CENA !!!!!!!

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dalibor

Потврден огласувач