Logo

Monitor SAMSUNG

Број на оглас: 3562924 | Објавен на: 24.05.2020, 01:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava monitor samsung, kako nov. Se si e ispravno . Cena po dogovor

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Lazo

Потврден огласувач