1 / 3
NAOCARI..OCILA..ZA SONCE SO 100% UV ZASTITA OD SONCE..
400 МКД
17.07.2021 21:46

Крушево / Крушево

Состојба на предмет
Нов

POLARIZIRANI OCILA ZA SONCE MOD.. POLAR EAGLE P 91
MODEREN DIZAJN NAJNOV MODEL NA OCILA NOVA PRATKA KOI ZASTITUVAAT OD SONCEVITE ZRACI I JA PODOBRUVAAT VIDLIVOSTA PRI JAKO SONCE....SO VISOKA UV ZASTITA....NOVI KOLICINI...PRAKAME PO KARGO...KONTAKT NA VIBER 24/7.....

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Оптички уреди / Очила

Се продава од:

KupiPovolno
Потврден огласувач
078608555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам