Logo

Peugeot 407

Број на оглас: 3563026 | Објавен на: 04.07.2020, 20:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 407

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 30 €

33 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Itno ,dajte ponuda.
Se prodava Peugeot 407 , 20HDi, 2005 god. Mnogu socuvana ,dinesena od stranstvo sega registrirano 04.2020.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Fejsal

Потврден огласувач