Logo

Садопер.

Број на оглас: 3563070 | Објавен на: 22.09.2020, 16:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Вид на оглас: Се продава


Се продава сочуван садопер.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Даниела

Потврден огласувач