Logo

Mercedes Benz Ml 320

Број на оглас: 3563186 | Објавен на: 30.06.2020, 23:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 320

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 165 kw / 224 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo odlicna sostojba poveke inf na 078 237 890
Mozhe i zamena

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 МАРТИН

Потврден огласувач