Logo

CITROEN JUMPY 2017 2.0HDI NOVOOO

Број на оглас: 3563377 | Објавен на: 30.05.2020, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Jumpy

Година: 2017

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 12.800 €

14.850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e novo
Moze proverka vo servis
Cenata e 14.850e plus ddv
Moze povratok na ddv

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач