Logo

Golf 4 4motion 2001 godina

Број на оглас: 3563529 | Објавен на: 30.06.2020, 19:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €

3.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Za poveke info na brojot
072 642 978 cena po dogovor

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач