Logo

Iznajmuvam stan vo kuka,50 m2

Број на оглас: 3563583 | Објавен на: 27.05.2020, 11:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 50 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 150 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Iznajmuvam stan vo kuka,50 m2, so poseben vlez, kompletno namesten, klima, wifi .... Na ulica 7 noemvri br.155, pozadi Inter Komerc. Pogoden i za samci.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Jugo

Потврден огласувач