Logo

Lada 112

Број на оглас: 3563744 | Објавен на: 03.07.2020, 22:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: 112

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ladata ima pominato 12 000
Kola kako od salon

Motor menjac enterier podvozje se si e top
se e fabricko nisto ne e smeneto....
Mozna zamena...

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач