Logo

Gumi polovni 225 55 17..235 55 17.. 225 60 17

Број на оглас: 3563979 | Објавен на: 19.09.2020, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 225

Висина: 55

Дијаметар: 17

Цена: 1 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat gumi polovni super..
225 55 17
235 55 17
225 60 17
215 55 17
Cena 1500 denari parce
Tel: 071682777

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач