Logo

KIA CARNIVAL 2,9 CRDI NA DELOVI

Број на оглас: 3563991 | Објавен на: 21.11.2020, 08:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Carnival

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 12 kw / 16 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba ima

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 polovni avtodelovi

Потврден огласувач