Logo

Mecbo pumpa za beton

Број на оглас: 3564090 | Објавен на: 16.09.2020, 16:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 49.000 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pumpa za beton Mecbo 28 metri na kamion Renault Kerax 320ps.
2004godina, vo odlicna sostojba.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Adem

Потврден огласувач