Logo

Mikseta

Број на оглас: 3564115 | Објавен на: 28.09.2020, 15:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вид на оглас: Се продава


Prodavam yamaha emx 200 dva pati po 250 w mozi zamena za fbt personal 242

 Zdravko

Потврден огласувач