Logo

Masina za sitne ne drvca

Број на оглас: 3564153 | Објавен на: 30.06.2020, 21:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 230 €
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam masina za sitnenje granki masinata e mnogu malku koristena donesena od avstrija

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач