Logo

се издава стан

Број на оглас: 3564286 | Објавен на: 13.08.2020, 15:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 63 m²

Греење: Струја

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Запад

Адреса: едвард кардељ

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


се издава комплетно реновиран стан во центаро на градо поточно кај трите убавици.
станот има дневна,спална,кујна,трпезарија,купатило,балкун
опремена кујна со сите нови не користени апарати.буквлано ич nе е користен од кога е реновиран се гледа се на сликите.
Станот се издава за странци.
ЦЕНА по ДОГОВОР

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Blazo

Потврден огласувач