Logo

VLOG pocket од Feiyutech - Цена: 6490 ден.

Број на оглас: 3564396 | Објавен на: 26.05.2020, 21:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.490 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Селфи стик

Вид на оглас: Се продава


VLOG pocket Smartphone Gimbal од Feiyutech - Цена: 6490 ден.

🛒Нарачки од Понеделник до Петок 08:00 до 16:00 часот.
💵 Плаќањето е жирално, преку банка
🚛 Вклучена достава низ цела Македонија

За повеќе информации посетете ја нашата Facebook страна: https://www.facebook.com/PointOne.eShop/

Најмалиот, најлесниот и наједноставниот стабилизатор (gimbal) за паметни телефони моментално на пазарот. Лесен за носење и подготвен за снимање во секое време! Со VLOG Pocket секој може да биде Vlogger.

smartphone gimbal

Samsung Apple Huawei Xiaomi Honor OnePlus Google Nokia Zenfone LG Wiko Moza zhiyun dji Feiyutech

Огласи од: @PointOne.eShop

@PointOne.eShop

Партизански Одреди 64
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 @PointOne.eShop

Потврден огласувач