Logo

AUDI A6 2.4

Број на оглас: 3564430 | Објавен на: 30.06.2020, 18:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 122 kw / 166 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A6
2.4 BENZIN 165 KS
205000 KM
1999 GOD.
VO PERFEKTNA SOSTOJBA
ATESTIRAN PLINSKI URED
ATESTIRANI KLIMA FOLII
FULL OPREMA
INFO NA TEL:070340089

 Ljubisha

Потврден огласувач