Logo

VIMBLE 2S од FeiyuТech - Цена: 7990 ден.

Број на оглас: 3564450 | Објавен на: 26.05.2020, 21:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.990 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Селфи стик

Вид на оглас: Се продава


VIMBLE 2S Smartphone Gimbal од FeiyuТech - Цена: 7990 ден.

🛒Нарачки од Понеделник до Петок 08:00 до 16:00 часот.
💵 Плаќањето е жирално, преку банка
🚛 Вклучена достава низ цела Македонија

За повеќе информации посетете ја нашата Facebook страна:
https://www.facebook.com/PointOne.eShop/
Вашите незаборавни моменти започнуваат со вашиот телефон, но во комбинација со стабилизаторите на FeiyuTech имате можност совршено да ги сочувате вашите најубави моменти. Потребна e само камерата на вашиот телефон, а со помош на стабилизаторите од FeiyuTech, вашите видео снимки ќе изгледаат совршено и професионално.

smartphone gimbal

Samsung Apple Huawei Xiaomi Honor OnePlus Google Nokia Zenfone LG Wiko Moza zhiyun dji Feiyutech

Огласи од: @PointOne.eShop

@PointOne.eShop

Партизански Одреди 64
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 @PointOne.eShop

Потврден огласувач