Logo

SPG 2 од FeiyuТech - Цена: 11990 ден.

Број на оглас: 3564454 | Објавен на: 26.05.2020, 21:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.990 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Селфи стик

Вид на оглас: Се продава


SPG 2 Smartphone Gimbal од FeiyuТech - Цена: 11990 ден.

🛒Нарачки од Понеделник до Петок 08:00 до 16:00 часот.
💵 Плаќањето е жирално, преку банка
🚛 Вклучена достава низ цела Македонија

За повеќе информации посетете ја нашата Facebook страна: www.facebook.com/PointOne.eShop/

Во ерата на YouTube, домашните видеа се се повеќе популарни. Сепак, дури и само со вашиот телефон можете да направите професионални видео снимки. А се разбира, најдобро е кога имате стабилизатор за таа намена, неговото користење прави голема разлика во снимката. Со помош на стабилизаторите од FeiyuTech вашите снимки едноставно ќе изгледаат професионално и филмски.

smartphone gimbal

Samsung Apple Huawei Xiaomi Honor OnePlus Google Nokia Zenfone LG Wiko Moza zhiyun dji Feiyutech

Огласи од: @PointOne.eShop

@PointOne.eShop

Партизански Одреди 64
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 @PointOne.eShop

Потврден огласувач