Logo

scott

Број на оглас: 3564507 | Објавен на: 27.05.2020, 13:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки

Големина на тркало: 28 "

Големина на рам: Останато

Цена: 3 МКД

349 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


se prodava skoro nov scott sub 20 golemina 50 trkala 28 shimano oprema hidraulicni kocnici ...cena 20000...tel..070683868

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

  nacko

Потврден огласувач