Logo

Se prodavaat celicni bandazi 13ka za Renault 19

Број на оглас: 3564570 | Објавен на: 30.05.2020, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Челични

Ширина: Останато

Дијаметар: 13

Дијаметар на дупка: Останато

Број на дупки: Со 4 дупки

Цена: 5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se 13ka, mnogu zacuvani od Renault 19.Cena 300den parce ili komplet za site 4 bandazi 1000denari.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Васко

Потврден огласувач