Logo

Audi A3 1.9 tdi 110

Број на оглас: 3564815 | Објавен на: 25.05.2020, 18:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.000 €

2.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi A3 1.9 tdi 110 proizvedeno 2000 god. Vo odlicna sostojba, mala potrosuvacka, napraven servis pred 3000 km zameneti se filter za ulje i vozduh ,nov filter za polen, cel set zamenet pred 15000 km so nova prednica i nova letva. 4 zimski i 4 letni gumi. Od oprema poseduva klimatronik, elektrika na prozori i retrovizori. Registrirana do 01 2021. Ima karoseriski zabeleski.

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Vlado

Потврден огласувач