Logo

Se prodava gumi 205.55.16-185.60.14

Број на оглас: 3564969 | Објавен на: 13.04.2020, 20:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 205

Висина: 55

Дијаметар: 16

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


205.55.16/4 letni gumi
185.60.14/4 letni gumi

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Sadulla

Потврден огласувач