Logo

Mercedes E220

Број на оглас: 3565311 | Објавен на: 30.05.2020, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava ili menuva Mercedes E 220,nov akomulator,novi gumi,registriran do juli 2020,cena 1850 eur,tel 077 550 911

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач