Logo

Gumi 165/65/R14

Број на оглас: 3565441 | Објавен на: 27.05.2020, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 165

Висина: 65

Дијаметар: 14

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 2 gumi komplet so bandasi
075 708 527 kiro

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач