Logo

RENO SCENIK 1.9 DCI

Број на оглас: 3565505 | Објавен на: 28.05.2020, 22:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


reno scenik 1.9 dci 2003g ne registrirano za poveke inf na tel:
077-811-143 JOVAN
077-811-143 JOVAN
077-811-143 JOVAN

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Slobodan

Потврден огласувач