Logo

Mercedes E290 TD

Број на оглас: 3565523 | Објавен на: 01.06.2020, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 290

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES E290 turbodizel reg do 23.11 2020 god za poveke inf na tel:
077-811-143 Jovan

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Slobodan

Потврден огласувач