Logo

Audi A4 2.0 tdi Moze zamena

Број на оглас: 3565539 | Објавен на: 03.06.2020, 08:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


prodavam audi A4 2.0 tdi kompletno servirurano so novi kumi ful oprema moze zamena

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач