Logo

bandazi 18 5x112

Број на оглас: 3565561 | Објавен на: 01.06.2020, 22:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 18

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 225

Висина на гума: 40

Дијаметар на гума: 18

Цена: 370 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


prodavam bandazi 18ki 5x112 so solidni letni gumi 225/40/18 odgovaraat za golf passat tiguan saran audi...

 XxX

Потврден огласувач