Logo

Suzuki Swift 1.6 90ks

Број на оглас: 3565578 | Објавен на: 28.06.2020, 17:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Swift

Година: 1994

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motor menjac ekstra sasiski zabeleski sofersabna puknata za podetalni inf na 077 726 148 moze i vo delobi

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач