Logo

Mazda 626 2.0 benzin-plin

Број на оглас: 3565653 | Објавен на: 03.06.2020, 16:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 626

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo vozna sostojba trosi malku ulje i ima nadvoresni zabeleski, od oprema ima klima, centralno, webasto,el na stakla

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач