Logo

Huawei Mate 30 pro 112233

Број на оглас: 3565720 | Објавен на: 01.07.2020, 01:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Huawei Mate 30 pro 112233

Боја: Green

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 6,5 - 7 " инчи и поголеми

Цена: 1.150 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Tel e koristen 3 meseci socuvan kako nov

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ×××

Потврден огласувач