1 / 6
Se prodava kamion trupcar
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.02.2021 17:40

Битола / Битола

Se prodava kamion trupcar marka MAN 272, godina na proizvotstvo 1993 cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Lazo
Потврден огласувач
070269090
Испрати Е-маил до огласувачот