Logo

Mercedes E270 CDI redizajn

Број на оглас: 3565797 | Објавен на: 28.05.2020, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo odlicna sostojba.avtomatik so 6 brzini,mnogu e ekonomicna.redovno servisirana.ksenon svetla.ima 4 novi zimski gumi 215/55R16.ima atest za folii.za prvpat e reg.vo 2010 godina,uvezena od slovenija.bez trampi

 zekir

Потврден огласувач