Logo

Samsung s 20 plus (s20 +)

Број на оглас: 3565804 | Објавен на: 02.08.2020, 08:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: S 20 plus (s 20 plus)

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 750 €

850 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


odlichen S20 plus
Kompletno pakuvanje kako nov

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Oglasuvach BT

Потврден огласувач