Logo

MOTOROLA UHF Za Taxi GM900

Број на оглас: 3565958 | Објавен на: 22.11.2020, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Вид на оглас: Се продава


Mtorola

imam i UHF GM950
VHF GM340

GM900 nemam !!

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 IGOR

Потврден огласувач