Logo

Opel zadira 20dti 2004god reg do 25 4 2021

Број на оглас: 3566163 | Објавен на: 26.05.2020, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.050 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Servis dobri gumi so 7 sediata cena za kes 2200e

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач