Logo

APEX - 40mm spirali od Passat B5

Број на оглас: 3566483 | Објавен на: 23.05.2020, 20:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Стајлинг и Спортска опрема

Вид на оглас: Се продава


Spiralite se odlichni, vozeni se na Passat B5 karavan. Cenata ne e fiksna dogovor na lice mesto po viduvanje

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач