Logo

AUDI A5 COUPE-NEUVEZUVANO!!!

Број на оглас: 3566950 | Објавен на: 23.11.2020, 22:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A5

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 125 kw / 170 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 10.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🔝TOP SOSTOJBA🔝
➡️AUDI A5 COUPE 1.8TFSI⬅️
➡️NEUVEZUVANA, KUPENA OD PORCHE SO
157.000KM REALNI I SERVISNA KNISKA⬅️
➡️FULL SERVIS VO VREDNOST OD 50.000 DEN PRED 5000KM⬅️
➡️VO PRILOG FAKTURA➡️(KOMPLET SET LANEC SO ZATEGACI, MASLO,FILTRI I VODNA PUMPA)⬅️
➡️2008 GOD.VO SOOBRAKJAJNA⬅️
➡️REGISTRIRANA DO JULI 2021⬅️
➡️FOLII NA STAKLA SO ATEST⬅️
➡️DVA KLUCEVI⬅️
➡️GARAZIRANA⬅️
☎️072 305 670 ☎️

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Auto

Потврден огласувач